Your browser is not supported. Please update it.
 
DateEventNoteTimeType

01 Thu

Competition 

Carmel Lawlor

12:30

Competition 

02 Fri

Competition 

Maria Ramsey

09:30

Competition 

02 Fri

Reserved For Members 

Customer

14:40

Reserved For Members 

03 Sat

Competition 

Men's & Ladies Centenary Rosebowl

07:30 to 11:20

Competition 

04 Sun

Competition 

Men's Bibby Greensomes

07:30 to 11:20

Competition 

04 Sun

Team 

Ladies Hicks Team V West Byfleet

12:50 to 13:20

Team 

04 Sun

Competition 

Dore Cup

13:50

Competition 

05 Mon

Team 

Old & Bold V Woodcote Park

08:30 to 09:40

Team 

05 Mon

Competition 

Gavin Lightfoot

14:00

Competition 

05 Mon

Competition 

Dore Cup

16:30

Competition 

06 Tue

Reserved 

SurreySenior Ladies V Kent Senior Ladies

12:40 to 13:40

Reserved 

06 Tue

Competition 

Martin Slade

14:50

Competition 

07 Wed

Competition 

O&B Warren Can & Trevor Parker Trophy

07:30 to 09:10

Competition 

08 Thu

Society 

HAMBRIDGE

08:00

Society 

08 Thu

Society 

NatWest GS

08:20 to 09:20

Society 

08 Thu

Society 

Natwest GS

09:30

Society 

08 Thu

Society 

Natwest GS

14:00 to 14:30

Society 

09 Fri

10 Sat

Team 

Warren League V Cuddington

13:00 to 13:30

Team 

11 Sun

Competition 

Dean Shield

07:30 to 11:00

Competition 

12 Mon

Competition 

Old & Bold Stableford

07:40 to 09:20

Competition 

13 Tue

Ladies Competition 

Ladies Stableford

08:30 to 10:20

Ladies Competition 

13 Tue

Competition 

Neville Jones

16:40

Competition 

13 Tue

Competition 

Tillings Cup

17:00

Competition 

13 Tue

Competition 

Callum Slade

17:50

Competition 

14 Wed

Competition 

Williams Cup

07:30

Competition 

14 Wed

Competition 

Donald Cameron

08:50

Competition 

14 Wed

Competition 

John Faulkner

09:20

Competition 

15 Thu

Ladies Competition 

Maria Ramsey

09:10

Ladies Competition 

15 Thu

Society 

10./10 GS

13:20 to 14:10

Society 

15 Thu

Society 

10/10 GS

14:20 to 14:40

Society 

16 Fri

17 Sat

Competition 

Club Championship Last 16

07:30 to 08:30

Competition 

17 Sat

Reserved For Members 

x

10:50

Reserved For Members 

17 Sat

Competition 

Club Championship Quarter Final

11:50 to 12:50

Competition 

18 Sun

Competition 

Club Championship Semi-Final

07:30 to 07:50

Competition 

18 Sun

Competition 

Phil O?sullivan

11:30

Competition 

18 Sun

Competition 

Club Championship Final

12:00 to 12:30

Competition 

18 Sun

Competition 

Bennett Cup - Family Foursomes

12:40 to 13:40

Competition 

19 Mon

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:40 to 08:30

Roll-up 

19 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

19 Mon

Team 

BDGC V North Downs V Croham Hurst

12:50 to 14:00

Team 

19 Mon

Competition 

Dore Cup

16:00

Competition 

19 Mon

Competition 

Dore Cup

17:30

Competition 

20 Tue

21 Wed

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:40 to 08:30

Roll-up 

21 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

21 Wed

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:10

Roll-up 

22 Thu

Society 

BAGS

08:40 to 10:40

Society 

22 Thu

Team 

Ladies Centenary Team V West Byfleet

12:20 to 12:50

Team 

22 Thu

Society 

Bags

13:00 to 15:30

Society 

23 Fri

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:40 to 08:30

Roll-up 

23 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

23 Fri

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:20

Roll-up 

24 Sat

Closed 

PRO-AM

07:30 to 14:30

Closed 

25 Sun

Competition 

Div 1 & Ladies Medal, Divs 2&3 Stablefor

07:30 to 08:30

Competition 

25 Sun

Competition 

Div 1 & Ladies Medal, Div 2 &3 Stablefor

08:40

Competition 

25 Sun

Competition 

Div 1 & Ladies Medal, Divs 2&3 Stablefor

08:50 to 11:30

Competition 

26 Mon

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:40 to 08:10

Roll-up 

26 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

27 Tue

28 Wed

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

28 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

28 Wed

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:00

Roll-up 

29 Thu

30 Fri

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:20

Roll-up 

30 Fri

Team 

O&B V Epsom

08:30 to 09:40

Team 

30 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

30 Fri

Competition 

Dawn Hewett

12:10

Competition 

30 Fri

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:20

Roll-up 

31 Sat