Your browser is not supported. Please update it.
 
DateEventNoteTimeType

01 Tue

Reserved 

Ladies General Play

08:12 to 11:00

Reserved 

02 Wed

Competition 

Mixed Midweek Stableford

07:08 to 11:00

Competition 

02 Wed

Competition 

Paul Hicks

12:52

Competition 

02 Wed

Competition 

Michael Allen

14:20

Competition 

02 Wed

Competition 

David McIntosh

14:28

Competition 

03 Thu

04 Fri

Reserved 

EMRU

07:48 to 08:28

Reserved 

04 Fri

Reserved 

Afternooners

10:28 to 11:00

Reserved 

04 Fri

Reserved 

Swindle

12:28 to 13:16

Reserved 

05 Sat

Competition 

Feltham Stag

08:20 to 13:00

Competition 

05 Sat

Reserved 

Afternooners

13:08 to 13:40

Reserved 

06 Sun

Reserved For Members 

Members General Play

07:40 to 10:52

Reserved For Members 

06 Sun

Competition 

Ladies Daily Mail Foursomes

11:00 to 11:32

Competition 

06 Sun

Competition 

Junior Roll Up

14:04 to 14:52

Competition 

07 Mon

Reserved 

EMRU

07:48 to 08:20

Reserved 

07 Mon

Team 

Old and Bold v Cuddington

08:28 to 09:24

Team 

07 Mon

Reserved 

Afternooners

10:28 to 11:00

Reserved 

08 Tue

Reserved 

Ladies General Play

08:12 to 11:00

Reserved 

08 Tue

Reserved 

David Poynter

11:24 to 11:32

Reserved 

09 Wed

Competition 

Old & Bold Warren Can & Trevor Parker

07:48 to 09:32

Competition 

09 Wed

Reserved For Members 

Afternooners

10:28 to 11:00

Reserved For Members 

09 Wed

Reserved 

Swindle

12:28 to 13:00

Reserved 

10 Thu

11 Fri

Reserved 

EMRU

07:48 to 08:28

Reserved 

11 Fri

Reserved 

Afternooners

10:28 to 11:00

Reserved 

11 Fri

Reserved 

Swindle

11:24 to 12:12

Reserved 

11 Fri

Reserved 

Keith Corderoy Golf Day

12:44

Reserved 

11 Fri

Reserved 

Keith Corderoy Golf

12:52 to 13:32

Reserved 

11 Fri

Reserved 

Keith Corderoy Golf Day

13:40 to 13:48

Reserved 

12 Sat

Reserved For Members 

Members General Play

07:24 to 08:52

Reserved For Members 

12 Sat

Reserved For Members 

David Ford

09:00

Reserved For Members 

12 Sat

Reserved For Members 

Members General Play

09:08 to 11:32

Reserved For Members 

12 Sat

Reserved For Members 

Afternooners

12:28 to 13:00

Reserved For Members 

13 Sun

Competition 

Chessher Cup

07:24 to 11:24

Competition 

13 Sun

Team 

Derry Cup V Chobham

11:32 to 12:12

Team 

14 Mon

Reserved 

EMRU

07:48 to 08:20

Reserved 

14 Mon

Team 

Old and Bold v Tyrrells Wood

08:28 to 09:32

Team 

14 Mon

Reserved 

Afternooners

10:28 to 11:00

Reserved 

15 Tue

Reserved 

Ladies General Play

08:12 to 11:32

Reserved 

16 Wed

Competition 

Mixed Midweek Stableford

07:24 to 11:00

Competition 

16 Wed

Reserved 

Swindle

12:28 to 13:00

Reserved 

17 Thu

Team 

Ladies v Wimbledon Park

10:28 to 11:32

Team 

18 Fri

Reserved 

EMRU

07:48 to 08:28

Reserved 

18 Fri

Reserved 

Afternooners

10:28 to 11:00

Reserved 

18 Fri

Reserved 

Swindle

12:28 to 13:16

Reserved 

19 Sat

Reserved For Members 

Members General Play

07:32 to 08:52

Reserved For Members 

19 Sat

Reserved For Members 

David Ford

09:00

Reserved For Members 

19 Sat

Reserved For Members 

Members General Play

09:08 to 11:32

Reserved For Members 

19 Sat

Reserved For Members 

Afternooners

12:28 to 13:00

Reserved For Members 

20 Sun

Reserved For Members 

Members General Play

07:32 to 08:52

Reserved For Members 

20 Sun

Reserved For Members 

David Ford

09:00

Reserved For Members 

20 Sun

Reserved For Members 

Members General Play

09:08 to 11:24

Reserved For Members 

20 Sun

Reserved 

End of Season Mixed Trophy

11:32 to 12:36

Reserved 

20 Sun

Reserved 

Junior Rollup

14:04 to 14:52

Reserved 

21 Mon

Competition 

Old and Bold Warren Can Medal and Trevor

07:48 to 08:04

Competition 

21 Mon

Competition 

Old and Bold Warren Can Medal and Trevo

08:12 to 09:32

Competition 

21 Mon

Reserved 

Afternooners

10:28 to 11:00

Reserved 

22 Tue

Reserved 

Ladies General Play

08:12 to 11:24

Reserved 

22 Tue

Team 

Juniors V Horton Park (Provisional)

12:20 to 13:00

Team 

22 Tue

Competition 

Junior Competition

13:08 to 13:24

Competition 

23 Wed

Reserved 

EMRU

07:48 to 08:28

Reserved 

23 Wed

Reserved For Members 

Afternooners

10:28 to 11:00

Reserved For Members 

23 Wed

Reserved For Members 

Swindle

12:20 to 12:52

Reserved For Members 

24 Thu

Reserved 

Lady Captain's Challenge

09:56

Reserved 

24 Thu

Reserved 

Evergreens

11:00 to 11:32

Reserved 

25 Fri

Competition 

Old And Bold Autumn Meeting

08:04 to 08:20

Competition 

25 Fri

Competition 

Old and Bold Autumn Meeting

08:28

Competition 

25 Fri

Competition 

Old And Bold Autumn Meeting

08:36 to 09:24

Competition 

25 Fri

Reserved 

Afternooners

10:28 to 11:00

Reserved 

25 Fri

Reserved For Members 

Swindle

12:04 to 12:52

Reserved For Members 

26 Sat

Competition 

Division 1 Medal & Ladies Medal

07:48 to 11:16

Competition 

26 Sat

Reserved For Members 

Afternooners

12:28 to 13:00

Reserved For Members 

27 Sun

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 09:24

Reserved For Members 

27 Sun

Reserved For Members 

Members General Play

10:12 to 11:32

Reserved For Members 

28 Mon

Reserved 

EMRU

07:48 to 08:20

Reserved 

28 Mon

Team 

Old and Bold v Cuddington Winter League

08:28 to 09:32

Team 

28 Mon

Reserved 

Afternooners

10:28 to 11:00

Reserved 

29 Tue

Reserved 

Ladies General Play

08:12 to 11:32

Reserved 

29 Tue

Competition 

Junior Competition

13:24 to 14:04

Competition 

30 Wed

Reserved 

EMRU

07:48 to 08:20

Reserved 

30 Wed

Reserved For Members 

Afternooners

10:28 to 11:00

Reserved For Members 

30 Wed

Reserved 

Swindle

11:56 to 12:28

Reserved 

31 Thu

Reserved 

Osborne Golf Day

10:28 to 11:08

Reserved