Your browser is not supported. Please update it.
 
DateEventNoteTimeType

01 Wed

Competition 

Mixed Midweek Stableford

07:00 to 11:00

Competition 

02 Thu

Reserved 

Evergreens

11:00 to 11:32

Reserved 

03 Fri

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

03 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

03 Fri

Roll-up 

Swindle

12:28 to 13:08

Roll-up 

04 Sat

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:24

Reserved For Members 

04 Sat

Roll-up 

Afternooners

12:28 to 13:00

Roll-up 

05 Sun

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 10:52

Reserved For Members 

05 Sun

Ladies Competition 

Ladies Easter Egg Scramble

11:00 to 11:32

Ladies Competition 

06 Mon

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

06 Mon

Team 

O&B V Surbiton

08:28 to 09:16

Team 

06 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

07 Tue

Ladies Competition 

Ladies

08:12 to 11:00

Ladies Competition 

08 Wed

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

08 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

08 Wed

Roll-up 

Swindle

11:32 to 12:04

Roll-up 

09 Thu

Society 

Rose Insurance GS

09:32 to 10:20

Society 

10 Fri

Competition 

Good Friday - Captain's Charity Competit

08:12 to 11:00

Competition 

11 Sat

Competition 

Turner Trophy 4 Clubs & A Putter (DRAWN)

07:00 to 11:24

Competition 

11 Sat

Roll-up 

Afternooners

12:28 to 13:00

Roll-up 

12 Sun

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:32

Reserved For Members 

13 Mon

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

14 Tue

Ladies Competition 

Ladies

08:12 to 11:00

Ladies Competition 

15 Wed

Competition 

O&B Don Pot Medal

07:56 to 09:16

Competition 

15 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

15 Wed

Roll-up 

Swindle

11:32 to 12:04

Roll-up 

16 Thu

Reserved 

Evergreens

10:20 to 10:52

Reserved 

16 Thu

Society 

Lloyds Bank London and South East GS

11:00 to 12:04

Society 

16 Thu

Society 

Rigs

13:00 to 13:48

Society 

17 Fri

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

17 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

17 Fri

Roll-up 

Swindle

12:28 to 13:08

Roll-up 

18 Sat

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 09:08

Reserved For Members 

18 Sat

Team 

Club V Surbiton

09:16 to 10:12

Team 

18 Sat

Reserved For Members 

Members General Play

10:20 to 11:24

Reserved For Members 

18 Sat

Roll-up 

Afternooners

12:12 to 12:44

Roll-up 

18 Sat

Team 

Warren League V Woodcote Park

12:52 to 13:32

Team 

19 Sun

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:24

Reserved For Members 

19 Sun

Competition 

Mixed Fourball Better Ball Stableford

11:32 to 13:32

Competition 

19 Sun

Society 

Irving GS

13:56 to 14:20

Society 

20 Mon

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

20 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

21 Tue

Ladies Competition 

Ladies Spring Meeting

07:00 to 12:28

Ladies Competition 

22 Wed

Competition 

Parker Cup

07:00 to 11:24

Competition 

23 Thu

Ladies Competition 

Ladies Spring Meeting

07:00 to 12:20

Ladies Competition 

23 Thu

Society 

Red Lion GS

12:28 to 13:56

Society 

24 Fri

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

24 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

24 Fri

Roll-up 

Swindle

12:28 to 13:08

Roll-up 

25 Sat

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:24

Reserved For Members 

25 Sat

Roll-up 

Afternooners

12:12 to 12:44

Roll-up 

25 Sat

Team 

Hilliard League V Cuddington

12:52 to 13:32

Team 

26 Sun

Competition 

All Divisions Medal & Ladies Medal

07:00 to 14:04

Competition 

27 Mon

Competition 

O&B WarrenCan/Trevor Parker

07:56 to 09:16

Competition 

27 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

28 Tue

Ladies Competition 

Ladies

08:12 to 11:00

Ladies Competition 

29 Wed

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

29 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

29 Wed

Roll-up 

Swindle

12:28 to 13:00

Roll-up 

30 Thu