Your browser is not supported. Please update it.
 
DateEventNoteTimeType

01 Sat

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:24

Reserved For Members 

01 Sat

Roll-up 

Afternooners

12:28 to 12:52

Roll-up 

01 Sat

Team 

Hilliard V Tyrrells Wood

13:00 to 13:40

Team 

02 Sun

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:32

Reserved For Members 

03 Mon

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

03 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

04 Tue

Reserved 

Ladies

08:12 to 11:00

Reserved 

05 Wed

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

05 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

05 Wed

Roll-up 

Swindle

12:28 to 13:00

Roll-up 

06 Thu

Ladies Competition 

EVERGREENS

11:00 to 11:32

Ladies Competition 

06 Thu

Society 

The Old Pipers GS

11:40 to 12:12

Society 

07 Fri

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

07 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

07 Fri

Roll-up 

Swindle

12:28 to 13:08

Roll-up 

08 Sat

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:24

Reserved For Members 

08 Sat

Roll-up 

Afternooners

12:28 to 13:00

Roll-up 

09 Sun

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:32

Reserved For Members 

09 Sun

Team 

Mixed V Dulwich And Sydenham

12:52 to 13:56

Team 

10 Mon

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

10 Mon

Team 

Old And Bold V Malden

08:28 to 09:24

Team 

10 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

11 Tue

Reserved 

Ladies

08:12 to 11:00

Reserved 

12 Wed

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

12 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

12 Wed

Roll-up 

Swindle

12:28 to 13:00

Roll-up 

13 Thu

14 Fri

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

14 Fri

Team 

Old And Bold V Ifield

08:28 to 09:16

Team 

14 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

14 Fri

Roll-up 

Swindle

12:28 to 13:08

Roll-up 

15 Sat

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:24

Reserved For Members 

15 Sat

Roll-up 

Afternooners

12:28 to 12:52

Roll-up 

15 Sat

Team 

WArren League V Leatherhead

13:00 to 13:32

Team 

15 Sat

Team 

Ladies V Tyrrells Wood

13:48 to 14:28

Team 

16 Sun

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:32

Reserved For Members 

16 Sun

Team 

Mixed V Surbiton

12:52 to 13:56

Team 

17 Mon

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

17 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

18 Tue

Reserved 

Ladies

08:12 to 11:00

Reserved 

19 Wed

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

19 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

19 Wed

Roll-up 

Swindle

12:28 to 13:00

Roll-up 

19 Wed

Team 

Ladies V Clandon Regis

13:16 to 13:56

Team 

20 Thu

Reserved 

Evergreens

10:52 to 11:32

Reserved 

21 Fri

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

21 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

21 Fri

Roll-up 

Swindle

12:28 to 13:08

Roll-up 

22 Sat

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:24

Reserved For Members 

22 Sat

Roll-up 

Afternooners

12:28 to 13:00

Roll-up 

23 Sun

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:32

Reserved For Members 

24 Mon

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

24 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

25 Tue

Reserved 

Ladies

08:12 to 11:00

Reserved 

26 Wed

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

26 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

26 Wed

Roll-up 

Swindle

12:28 to 13:00

Roll-up 

27 Thu

Society 

Old Catenians Gs

12:28 to 13:24

Society 

28 Fri

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

28 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up 

28 Fri

Roll-up 

Swindle

12:28 to 13:08

Roll-up 

29 Sat

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:24

Reserved For Members 

29 Sat

Roll-up 

Afternooners

12:28 to 13:00

Roll-up 

30 Sun

Reserved For Members 

Members General Play

07:00 to 11:32

Reserved For Members 

31 Mon

Roll-up 

EMRU

07:48 to 08:20

Roll-up 

31 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:28 to 11:00

Roll-up