Your browser is not supported. Please update it.
 
DateEventNoteTimeType

01 Tue

Competition 

Dore Cup

07:50

Competition 

01 Tue

Ladies Competition 

Ladies Medal

08:30 to 10:00

Ladies Competition 

02 Wed

Competition 

John Faulkner

12:50

Competition 

02 Wed

Ladies Competition 

Maria Ramsey

13:10

Ladies Competition 

02 Wed

Competition 

Tillings Cup

13:30

Competition 

02 Wed

Society 

OKC Paulines

14:00 to 15:00

Society 

03 Thu

Competition 

Ladies Spring Knockout

09:30

Competition 

03 Thu

Team 

Centenary Bowl V Wentworth

13:00 to 13:20

Team 

03 Thu

Competition 

Dore Cup

16:30

Competition 

04 Fri

Competition 

Williams Cup

16:30

Competition 

05 Sat

Team 

Warren League V The Addington

13:00 to 13:30

Team 

05 Sat

Team 

Hicks Team V Effingham

14:00 to 14:20

Team 

06 Sun

Competition 

Williams Cup

07:30

Competition 

06 Sun

Ladies Competition 

Ladies Centenary Trophy

10:30 to 11:20

Ladies Competition 

06 Sun

Team 

Hilliard League V Purley Downs

13:00 to 13:20

Team 

07 Mon

Competition 

O&B Warren Can & Trevor Parker Trophy

07:30 to 09:10

Competition 

08 Tue

Ladies Competition 

Ladies Texas Scramble

08:40 to 10:10

Ladies Competition 

09 Wed

Competition 

Dainty Cup Over 60's Stableford

07:30 to 09:20

Competition 

09 Wed

Team 

Ladies V Woodcote Park

13:00 to 13:30

Team 

09 Wed

Competition 

Dore Cup

16:00

Competition 

10 Thu

Competition 

Dutch Cup Final

08:50 to 09:00

Competition 

10 Thu

Society 

Red Lion GS

09:30 to 11:00

Society 

10 Thu

Competition 

Donald Cameron

11:30

Competition 

11 Fri

Competition 

Raymond Lambert

07:30

Competition 

12 Sat

Competition 

Men's Annual Cup & Scratch Cup

07:30 to 17:00

Competition 

13 Sun

Team 

Hilliard League V Cuddington

12:50 to 13:20

Team 

13 Sun

Team 

Mixed Match V Epsom

13:30 to 14:20

Team 

14 Mon

Team 

Old & Bold V Reigate Heath

08:30 to 09:40

Team 

14 Mon

Reserved 

Mr Workman

17:00

Reserved 

15 Tue

Ladies Competition 

Lady Berney Trophy

08:20 to 10:20

Ladies Competition 

16 Wed

Competition 

Williams Cup

17:30

Competition 

17 Thu

Society 

Chartered Secretaries GS

10:30 to 11:10

Society 

18 Fri

Society 

Surrey Ticklers

14:00

Society 

18 Fri

Society 

Surrey Ticklers GS

14:10 to 15:00

Society 

19 Sat

Competition 

Men's Captains Prize Day

08:00 to 12:30

Competition 

20 Sun

Competition 

Dore Cup

10:30

Competition 

21 Mon

Competition 

O&B Warren Can & Trevor Parker Trophy

07:30 to 09:10

Competition 

21 Mon

Competition 

Ebbisham Match

13:30

Competition 

21 Mon

Competition 

Kevin Woods

16:00

Competition 

21 Mon

Competition 

Paul Back

16:30

Competition 

22 Tue

Competition 

Dore Cup

08:20

Competition 

22 Tue

Competition 

Donald Cameron

08:40

Competition 

22 Tue

Ladies Competition 

Ladies Exchange Day

09:00 to 11:00

Ladies Competition 

22 Tue

Competition 

Tillings Cup

17:00

Competition 

23 Wed

Competition 

Damian Paterson

07:40

Competition 

24 Thu

Reserved 

Banstead Downs Trophy

09:40 to 11:50

Reserved 

24 Thu

Reserved 

Banstead Downs Trophy

12:50 to 15:20

Reserved 

24 Thu

Ladies Competition 

Melanie Rayner

17:10

Ladies Competition 

25 Fri

Team 

Old & Bold V Betchworth Park

08:30 to 09:40

Team 

26 Sat

Competition 

Dore Cup

07:30

Competition 

26 Sat

Competition 

Tillings

07:40

Competition 

26 Sat

Competition 

Presidents Cups

12:50 to 13:40

Competition 

26 Sat

Competition 

Williams Cup Match

14:00

Competition 

27 Sun

Competition 

Men's Medal, Ladies Medal & Bibby Cup

07:30 to 11:30

Competition 

28 Mon

Competition 

O&B Freddie Delve Trophy

07:30 to 09:20

Competition 

28 Mon

Ladies Competition 

Melanie Rayner

16:10

Ladies Competition 

29 Tue

Competition 

Ladies Medal

08:30 to 10:00

Competition 

30 Wed

Competition 

Dore Cup

07:30

Competition 

30 Wed

Competition 

O&B Stableford & Cole Bowl

07:40 to 09:20

Competition 

30 Wed

Competition 

Williams Cup

14:00

Competition