Your browser is not supported. Please update it.
Diary
July 2021
Date | Event | Note | Time | Type | |
---|
01 Thu |
Competition
| Carmel Lawlor | | 12:30 |
Competition
| |
02 Fri |
Competition
| Maria Ramsey | | 09:30 |
Competition
| |
02 Fri |
Reserved For Members
| Customer | | 14:40 |
Reserved For Members
| |
03 Sat |
Competition
| Men's & Ladies Centenary Rosebowl | | 07:30 to 11:20 |
Competition
| |
04 Sun |
Competition
| Men's Bibby Greensomes | | 07:30 to 11:20 |
Competition
| |
04 Sun |
Team
| Ladies Hicks Team V West Byfleet | | 12:50 to 13:20 |
Team
| |
04 Sun |
Competition
| Dore Cup | | 13:50 |
Competition
| |
05 Mon |
Team
| Old & Bold V Woodcote Park | | 08:30 to 09:40 |
Team
| |
05 Mon |
Competition
| Gavin Lightfoot | | 14:00 |
Competition
| |
05 Mon |
Competition
| Dore Cup | | 16:30 |
Competition
| |
06 Tue |
Reserved
| SurreySenior Ladies V Kent Senior Ladies | | 12:40 to 13:40 |
Reserved
| |
06 Tue |
Competition
| Martin Slade | | 14:50 |
Competition
| |
07 Wed |
Competition
| O&B Warren Can & Trevor Parker Trophy | | 07:30 to 09:10 |
Competition
| |
08 Thu |
Society
| HAMBRIDGE | | 08:00 |
Society
| |
08 Thu |
Society
| NatWest GS | | 08:20 to 09:20 |
Society
| |
08 Thu |
Society
| Natwest GS | | 09:30 |
Society
| |
08 Thu |
Society
| Natwest GS | | 14:00 to 14:30 |
Society
| |
09 Fri |
10 Sat |
Team
| Warren League V Cuddington | | 13:00 to 13:30 |
Team
| |
11 Sun |
Competition
| Dean Shield | | 07:30 to 11:00 |
Competition
| |
12 Mon |
Competition
| Old & Bold Stableford | | 07:40 to 09:20 |
Competition
| |
13 Tue |
Ladies Competition
| Ladies Stableford | | 08:30 to 10:20 |
Ladies Competition
| |
13 Tue |
Competition
| Neville Jones | | 16:40 |
Competition
| |
13 Tue |
Competition
| Tillings Cup | | 17:00 |
Competition
| |
13 Tue |
Competition
| Callum Slade | | 17:50 |
Competition
| |
14 Wed |
Competition
| Williams Cup | | 07:30 |
Competition
| |
14 Wed |
Competition
| Donald Cameron | | 08:50 |
Competition
| |
14 Wed |
Competition
| John Faulkner | | 09:20 |
Competition
| |
15 Thu |
Ladies Competition
| Maria Ramsey | | 09:10 |
Ladies Competition
| |
15 Thu |
Society
| 10./10 GS | | 13:20 to 14:10 |
Society
| |
15 Thu |
Society
| 10/10 GS | | 14:20 to 14:40 |
Society
| |
16 Fri |
17 Sat |
Competition
| Club Championship Last 16 | | 07:30 to 08:30 |
Competition
| |
17 Sat |
Reserved For Members
| x | | 10:50 |
Reserved For Members
| |
17 Sat |
Competition
| Club Championship Quarter Final | | 11:50 to 12:50 |
Competition
| |
18 Sun |
Competition
| Club Championship Semi-Final | | 07:30 to 07:50 |
Competition
| |
18 Sun |
Competition
| Phil O?sullivan | | 11:30 |
Competition
| |
18 Sun |
Competition
| Club Championship Final | | 12:00 to 12:30 |
Competition
| |
18 Sun |
Competition
| Bennett Cup - Family Foursomes | | 12:40 to 13:40 |
Competition
| |
19 Mon |
Roll-up
| Early Morning Roll-up | | 07:40 to 08:30 |
Roll-up
| |
19 Mon |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
19 Mon |
Team
| BDGC V North Downs V Croham Hurst | | 12:50 to 14:00 |
Team
| |
19 Mon |
Competition
| Dore Cup | | 16:00 |
Competition
| |
19 Mon |
Competition
| Dore Cup | | 17:30 |
Competition
| |
20 Tue |
21 Wed |
Roll-up
| Early Morning Roll-up | | 07:40 to 08:30 |
Roll-up
| |
21 Wed |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
21 Wed |
Roll-up
| Swindle | | 12:30 to 13:10 |
Roll-up
| |
22 Thu |
Society
| BAGS | | 08:40 to 10:40 |
Society
| |
22 Thu |
Team
| Ladies Centenary Team V West Byfleet | | 12:20 to 12:50 |
Team
| |
22 Thu |
Society
| Bags | | 13:00 to 15:30 |
Society
| |
23 Fri |
Roll-up
| Early Morning Roll-up | | 07:40 to 08:30 |
Roll-up
| |
23 Fri |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
23 Fri |
Roll-up
| Swindle | | 12:30 to 13:20 |
Roll-up
| |
24 Sat |
Closed
| PRO-AM | | 07:30 to 14:30 |
Closed
| |
25 Sun |
Competition
| Div 1 & Ladies Medal, Divs 2&3 Stablefor | | 07:30 to 08:30 |
Competition
| |
25 Sun |
Competition
| Div 1 & Ladies Medal, Div 2 &3 Stablefor | | 08:40 |
Competition
| |
25 Sun |
Competition
| Div 1 & Ladies Medal, Divs 2&3 Stablefor | | 08:50 to 11:30 |
Competition
| |
26 Mon |
Roll-up
| Early Morning Roll-up | | 07:40 to 08:10 |
Roll-up
| |
26 Mon |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
27 Tue |
28 Wed |
Roll-up
| Early Morning Roll-up | | 07:50 to 08:30 |
Roll-up
| |
28 Wed |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
28 Wed |
Roll-up
| Swindle | | 12:30 to 13:00 |
Roll-up
| |
29 Thu |
30 Fri |
Roll-up
| Early Morning Roll-up | | 07:50 to 08:20 |
Roll-up
| |
30 Fri |
Team
| O&B V Epsom | | 08:30 to 09:40 |
Team
| |
30 Fri |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
30 Fri |
Roll-up
| Swindle | | 12:30 to 13:20 |
Roll-up
| |
31 Sat |
Team
| Hilliard V Tyrrells Wood | | 12:50 to 13:10 |
Team
| |
Subscribe to a calendar
Download a calendar to device