Your browser is not supported. Please update it.
 
DateEventNoteTimeType

01 Sun

Competition 

Henderson Trophies

13:00 to 13:50

Competition 

02 Mon

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

02 Mon

Competition 

Joanna Blows

09:50

Competition 

02 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

03 Tue

Reserved 

Junior Competition

14:00 to 14:30

Reserved 

04 Wed

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

04 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

04 Wed

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:10

Roll-up 

05 Thu

Society 

Easthampstead Away Day

09:20 to 10:50

Society 

05 Thu

Society 

Easthampstead Away Day

12:20 to 13:30

Society 

05 Thu

Society 

East Hamstead Away Day

15:30 to 15:50

Society 

06 Fri

Competition 

Donald Cameron

07:40

Competition 

06 Fri

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

06 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

06 Fri

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:20

Roll-up 

06 Fri

Competition 

Carmel Lawlor

15:00

Competition 

07 Sat

Competition 

Stowers Cup

07:54

Competition 

07 Sat

Team 

Club V Surbiton

09:20 to 10:20

Team 

08 Sun

Competition 

James Davies

13:10

Competition 

08 Sun

Team 

Mixed V Dulwich And Sydenham

13:20 to 14:30

Team 

09 Mon

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

09 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

09 Mon

Competition 

Tim Slater

14:00

Competition 

09 Mon

Competition 

Dawn Hewett

14:30

Competition 

10 Tue

11 Wed

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

11 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

11 Wed

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:10

Roll-up 

11 Wed

Competition 

Neville Jones

17:00

Competition 

12 Thu

Society 

Ian Hawkins

14:00 to 14:20

Society 

13 Fri

Competition 

Lisa Kelham

07:40

Competition 

13 Fri

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:20

Roll-up 

13 Fri

Team 

Old & Bold V Ifield

08:30 to 09:40

Team 

13 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

13 Fri

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:20

Roll-up 

14 Sat

Team 

Warren League V Leatherhead

12:50 to 13:30

Team 

15 Sun

Competition 

Men's Foster Cup

07:30 to 11:20

Competition 

15 Sun

Team 

Mixed V Surbiton

13:20 to 14:30

Team 

16 Mon

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

16 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

17 Tue

18 Wed

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

18 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

18 Wed

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:10

Roll-up 

18 Wed

Team 

Ladies V Clandon Regis

13:20 to 14:20

Team 

19 Thu

Society 

Swan GS

11:00 to 11:40

Society 

20 Fri

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

20 Fri

Competition 

Gavin Lightfoot

09:10

Competition 

20 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

20 Fri

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:20

Roll-up 

21 Sat

Team 

Hicks Team V West Hill

11:30 to 12:00

Team 

22 Sun

Team 

Jackson Bowl

11:50 to 13:10

Team 

23 Mon

Competition 

Old & Bold Stableford

07:30 to 09:20

Competition 

23 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 10:40

Roll-up 

23 Mon

Team 

Centenary Trophy C Camberley Heath

12:50 to 13:20

Team 

23 Mon

Competition 

Dawn Hewett

13:30

Competition 

24 Tue

Reserved For Members 

Henry Smart

08:10

Reserved For Members 

24 Tue

Reserved 

LADIES

08:20

Reserved 

25 Wed

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

25 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

25 Wed

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:10

Roll-up 

26 Thu

Society 

Old Catenians

13:00 to 13:10

Society 

26 Thu

Society 

Old Cantenians

13:20 to 14:00

Society 

27 Fri

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

27 Fri

Competition 

Williams Cup

10:20

Competition 

27 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

27 Fri

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:20

Roll-up 

28 Sat

Competition 

Div 1 Medal, Ladies Medal, Divs 2&3 Stab

07:30 to 11:30

Competition 

29 Sun

Competition 

WARREN LEAGUE

12:00 to 12:50

Competition 

30 Mon

Competition 

Bank Holiday Gala Day

07:30 to 14:30

Competition 

31 Tue