Your browser is not supported. Please update it.
 
DateEventNoteTimeType

01 Wed

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

01 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

01 Wed

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:10

Roll-up 

02 Thu

Society 

Orestan GS

12:00 to 12:40

Society 

02 Thu

Society 

Orestan GS

14:20 to 15:10

Society 

03 Fri

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

03 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

03 Fri

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:20

Roll-up 

04 Sat

Team 

Paul Terry Memorial Trophy V Cuddington

08:00 to 08:40

Team 

05 Sun

Competition 

Mixed - Halls Trophies

13:00 to 14:00

Competition 

06 Mon

Competition 

Old & Bold Darby Cup

07:30 to 09:10

Competition 

06 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

07 Tue

08 Wed

Competition 

O&B Warren Can & Trevor Parker Trophy

07:30 to 09:10

Competition 

08 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

08 Wed

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:10

Roll-up 

09 Thu

Competition 

Darryl Mason

13:30

Competition 

10 Fri

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

10 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

10 Fri

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:20

Roll-up 

10 Fri

Society 

ICS

14:00 to 15:00

Society 

11 Sat

Team 

Club V Epsom

09:20 to 11:00

Team 

11 Sat

Competition 

Ladies Stowers Final

14:30

Competition 

12 Sun

13 Mon

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:20

Roll-up 

13 Mon

Team 

Old & Bold V RAC

08:30 to 09:40

Team 

13 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

13 Mon

Competition 

Ebbisham Foursomes Final

13:30

Competition 

14 Tue

15 Wed

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

15 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

15 Wed

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:00

Roll-up 

16 Thu

Society 

Surrey Captain's V London Captain's

12:40 to 13:40

Society 

16 Thu

Society 

Surrey Captain's V London Captain's

14:40 to 15:40

Society 

17 Fri

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

17 Fri

Competition 

Carlsberg Marstons Brewery Day

09:20 to 17:10

Competition 

18 Sat

Competition 

All Divisons Medal, Autumn Scratch & Dut

07:30 to 11:30

Competition 

19 Sun

Competition 

Neil Chapman

13:30

Competition 

19 Sun

Competition 

Kelso Hamilton (West Final)

13:50 to 14:00

Competition 

20 Mon

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

20 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

21 Tue

22 Wed

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:20

Roll-up 

22 Wed

Team 

Old & Bold V Kingswood

08:30 to 09:40

Team 

22 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

22 Wed

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:00

Roll-up 

23 Thu

Competition 

Steve Dobbin

08:00

Competition 

23 Thu

Society 

Banstead Village FC Charity Day

10:50 to 12:20

Society 

23 Thu

Society 

Banstead Village FC Charity Day

12:50 to 14:20

Society 

24 Fri

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

24 Fri

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

24 Fri

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:20

Roll-up 

25 Sat

Competition 

Ian Marr Trophy - Open To All Members

07:30 to 14:30

Competition 

26 Sun

Team 

Juniors V Ladies

13:40 to 14:40

Team 

27 Mon

Competition 

Old &Bold Stableford & Jack Lee Cup

07:40 to 09:20

Competition 

27 Mon

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

28 Tue

29 Wed

Roll-up 

Early Morning Roll-up

07:50 to 08:30

Roll-up 

29 Wed

Roll-up 

Afternooners

10:30 to 11:00

Roll-up 

29 Wed

Roll-up 

Swindle

12:30 to 13:00

Roll-up 

30 Thu

Society 

Foresters GS

10:30 to 11:30

Society