Your browser is not supported. Please update it.
Diary
November 2021
Date | Event | Note | Time | Type | |
---|
01 Mon |
Competition
| O&B Stableford | | 07:40 to 09:20 |
Competition
| |
01 Mon |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
02 Tue |
03 Wed |
Roll-up
| EMRU | | 08:10 to 08:40 |
Roll-up
| |
03 Wed |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
03 Wed |
Roll-up
| Swindle | | 12:00 to 12:30 |
Roll-up
| |
04 Thu |
05 Fri |
Roll-up
| EMRU | | 08:10 to 08:40 |
Roll-up
| |
05 Fri |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
05 Fri |
Roll-up
| Swindle | | 12:00 to 12:40 |
Roll-up
| |
06 Sat |
Team
| The Budd Cup | | 08:50 to 10:30 |
Team
| |
07 Sun |
Competition
| Tillings Cup Final | | 11:10 to 11:20 |
Competition
| |
08 Mon |
Roll-up
| EMRU | | 08:10 to 08:40 |
Roll-up
| |
08 Mon |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
09 Tue |
10 Wed |
Roll-up
| EMRU | | 08:10 to 08:40 |
Roll-up
| |
10 Wed |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
10 Wed |
Roll-up
| Swindle | | 12:00 to 12:30 |
Roll-up
| |
11 Thu |
Society
| Mid Sussex GS | | 10:00 to 10:50 |
Society
| |
12 Fri |
Roll-up
| EMRU | | 08:10 to 08:40 |
Roll-up
| |
12 Fri |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
12 Fri |
Roll-up
| Swindle | | 12:00 to 12:40 |
Roll-up
| |
13 Sat |
Team
| Men's 4-Way Challenge Match | | 09:50 to 11:20 |
Team
| |
14 Sun |
Team
| Warren League End Of Season | | 10:00 to 10:50 |
Team
| |
15 Mon |
Roll-up
| EMRU | | 08:10 to 08:40 |
Roll-up
| |
15 Mon |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
16 Tue |
17 Wed |
Roll-up
| EMRU | | 08:10 to 08:40 |
Roll-up
| |
17 Wed |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
17 Wed |
Roll-up
| Swindle | | 12:00 to 12:30 |
Roll-up
| |
18 Thu |
19 Fri |
Roll-up
| EMRU | | 08:10 to 08:30 |
Roll-up
| |
19 Fri |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
19 Fri |
Roll-up
| Swindle | | 11:30 to 12:10 |
Roll-up
| |
20 Sat |
Competition
| Men's Division 1 Medal & Ladies Medal | | 07:30 to 08:50 |
Competition
| |
20 Sat |
Competition
| Div 1 Medal | | 09:00 |
Competition
| |
20 Sat |
Competition
| Men's Division 1 Medal & Ladies Medal | | 09:10 to 10:20 |
Competition
| |
21 Sun |
22 Mon |
Competition
| Old & Bold Stableford | | 07:40 to 09:20 |
Competition
| |
22 Mon |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
23 Tue |
Competition
| Peter Knight | | 13:00 |
Competition
| |
24 Wed |
Roll-up
| EMRU | | 08:10 to 08:40 |
Roll-up
| |
24 Wed |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
24 Wed |
Roll-up
| Swindle | | 11:30 to 12:00 |
Roll-up
| |
25 Thu |
Competition
| Whiteley Cup | | 09:00 |
Competition
| |
25 Thu |
Society
| Excess GS | | 09:50 to 10:50 |
Society
| |
26 Fri |
Roll-up
| EMRU | | 08:10 to 08:40 |
Roll-up
| |
26 Fri |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
26 Fri |
Roll-up
| Swindlers | | 11:30 to 12:10 |
Roll-up
| |
27 Sat |
Competition
| Divisions 2&3 & Ladies Stableford | | 07:40 to 10:20 |
Competition
| |
28 Sun |
29 Mon |
Roll-up
| EMRU | | 08:10 to 08:20 |
Roll-up
| |
29 Mon |
Team
| Old & Bold V Woodcote Park | | 08:30 to 09:20 |
Team
| |
29 Mon |
Roll-up
| Afternooners | | 10:30 to 11:00 |
Roll-up
| |
30 Tue |
Subscribe to a calendar
Download a calendar to device